חייג
04-68-223-25
צור קשר
info@iloverimon.com
פרטי החנות

ראשון עד חמישי 09:00 - 17:00

שישי 09:00 - 15:00

נווט

123 אזור תעשיה, דלתון

123 אזור תעשיה, דלתון

ראשון עד חמישי 09:00 - 17:00

שישי 09:00 - 15:00

·

סגולות רפואיות של שמן הרימונים

·

סגולות רפואיות

 סגולותיו של שמן זרעי הרימון, אשר מהווה מיצוי של כלל הערכים הבריאותיים המצויים בו, הפכו אותו למועדף על הסובלים מתסמינים ומחלות שונים המקושרים לאורח החיים והתזונה המודרניים, וכן על אוכלוסיית הגיל השלישי ועל אלו המעוניינים להאט את תהליכי ההזדקנות.

 פרי הרימון, ובמיוחד זה מהזן הישראלי שפותח על ידנו, עשיר ביתרונות טבעיים ובריכוזים גבוהים של ויטמינים מסדרת  A, B, C, K, ברזל, סידן ואשלגן החשובים לפעילות מערכת העצבים, השרירים ומערכת החיסון. לצדם, מכיל הרימון ריכוזים גבוהים של פיטוכימיקלים, פלבנואידים ופוליפנולים, מנוגדי החמצון בעלי העוצמה הרבה ביותר בטבע.

 שלל מחקרים המקושרים לחומרים שברימון וכן עדויות ממקור ראשון הפכו את שמן הרימונים לתוספת מועדפת לטיפול הקונבנציונלי ואף לניעה והאטה של מגוון מחלות ותסמינים (אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא).

  

שחיקה, הזדקנות ומערכת החיסון

 נוגדי החמצון (אנטיאוקסידנטים) שברימון הם "מונעי החלודה" של הגוף שלנו ותפקידם למנוע את הנזק שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים הנוצרים באופן טבעי בגופנו ובכך פוגעים בתאים בריאים וגורמים לנזקים למערכת החיסון, להופעת סימני הזדקנות, להיחלשות ולדלקות בעצמות ובמפרקים.

 בשמן הרימון נמצא ריכוז גבוה חומצת שומן ייחודית - "חומצה פוניקית" ולצדה חומצת שומן אומגה 5 בלתי-רוויה ארוכה. חומצות אלו הינן בעלות תכונות אנטי דלקתיות (בין היתר מעיים ופרקים) וכן מסייעות למניעת תהליכי הזדקנות.  שמן הרימון מכיל גם חומצות לינולאית ואולאית- מקבוצת השומנים הטובים והחיוניים לגוף האדם.

 

טרשת, כולסטרול, לחץ דם ורמות הסוכר

 רבים טוענים שהרימון משפר את פעילות תאי הזיכרון במוח, אבל יש לו גם יתרונות אחרים. מחקרים מראים כי הפרי מסייע בהורדת רמת הכולסטרול הרע (LDL), בכך מעכב התפתחות של טרשת עורקים, וזאת בזכות חומצות השומן ונוגדי החמצון הייחודיים בו.

 עדויות ומחקרים נוספים תומכים ביכולתו של פרי הרימון ושל החומרים שבזרעי הרימון ובקליפתו לסייע בהורדת לחץ דם גבוה, באיזון רמות הסוכר והאינסולין בדם, בתסמיני ודלקות מעיים ואף בטיפול בבעיות הורמונליות של גיל המעבר ובאין אונות.

 תהליכים סרטניים

 על פי עדויות שונות, נוגדי החמצון והדלקת שברימון עוזרים לגוף להילחם בהתפתחות תאים סרטניים, ואף מסייעים להשמדת תאים סרטניים קיימים. למשל, מחקרים שנעשו בטכניון ע"י ד"ר אפרים לנסקי מחיפה ואחרים מראים שהפיטואסטרוגנים שברימון מסייעים לקטול תאים סרטניים בשד, ומחקרים שנערכו באוניברסיטת ויסקונסין שבארצות הברית, נמצא כי הפוליפנולים ברימון מעכבים את גדילת תאי סרטן העור והערמונית.

 

שמן וקפסולות הרימון

 תהליכי עיבוד וכבישה מודרניים וטבעיים מאפשרים לנו את מירב החומרים מזרעי וקליפת זן הרימונים הייחודי שפיתחנו, ואיתם היתרונות. כך ניתן לצרוך אותם בקלות ובריכוז גבוה וליהנות מהיתרונות הייחודיים שלהם. הקליקו על התמונות לפרטים נוספים ורכישה.