חייג
04-68-223-25
צור קשר
info@iloverimon.com
פרטי החנות

ראשון עד חמישי 09:00 - 17:00

שישי 09:00 - 15:00

נווט

123 אזור תעשיה, דלתון

123 אזור תעשיה, דלתון

ראשון עד חמישי 09:00 - 17:00

שישי 09:00 - 15:00

·

יתרונות שמן רימונים

·

בשנים האחרונות הוכיחו מחקרים מדעיים את מה שהיה ידוע עוד מימי התנ"ך והרמב"ם, פרי הרימון עתיר בסגולותיו הרפואיות והבריאותיות.

 

כל היתרונות מהטבע - בפרי אחד

 שילוב של ריכוז גבוה של נוגדי חמצון ודלקת עוצמתיים, פלבנואידים ופוליפנולים לצד ברזל, אבץ, סידן, ויטמינים ומינרלים מעניקים לפרי מעמד של "מזון על", בעל שלל סגולות רפואיות <לינק לסגולות רפואיות>, שמירה על אורח חיים בריא <לינק לאנטי אייג'ינג> וספורט <לינק לספורט>.

 

הכל מתחיל ברימונים ישראליים

במוצר המתבסס על תוצרת חקלאית, ישנה חשיבות עליונה למקורותיו. זן הרימונים מהם מופקים המוצרים, הוא פרי פיתוח וגאווה ישראלית המוגן בפטנט, ומתאפיין בצבע ארגמן עז ובריכוז גבוה של חומרים פעילים. זן זה גדל בשיטות חקלאיות מתקדמות, נקטף מהמטע שלנו שבגליל כשהוא בשיאו ומעובד כשהוא טרי ביותר.

 זרעי הרימון עוברים תהליכי כבישה קרה ועיבוד השומרים על מקסימום תכונותיהם, ומאפשרים להפיק מהם את השמן הנחשק. כל אלו מעניקים למוצרינו את מירב האיכות והיעילות ומבטיחים שהיתרונות אותם אוצר הפרי יגיעו, בריכוז גבוה, עד אליך.

 

שמן זרעי רימונים וקפסולות רימונים
זרעי הרימון ממצים את כלל הערכים הבריאותיים המצויים בפרי, והשמן המופק מהם באופן טבעי מציע יתרונות וערכים רבים המאפשרים לצרוך אותו במקום שלל תוספי תזונה מלאכותיים<לינק לאנטי אייג'ינג>.

לשימוש מיטבי יש לטפטף מדי יום 2-5 טיפות תחת הלשון, משם נספג השמן ישירות למערכת כלי הדם. גם בשימוש חיצוני השמן יעיל כנגד דלקות עור, מחדש את התאים ואת האלסטיות של העור ומבהיר כתמי פיגמנטציה ושמש.

 בנוסף, קפסולות תמצית הרימונים משלימות ומעצימות את תכונותיו של שמן זרעי הרימון ומהוות דרך נוספת ליהנות מהרכב החומרים הייחודי של הפרי. הן מופקות מתמציות רימונים, קליפה ומיץ הרימון, וכאשר הן ניטלות בכמוסה נספגות היטב דרך מערכת העיכול.