חייג
04-68-223-25
צור קשר
info@iloverimon.com
פרטי החנות

ראשון עד חמישי 09:00 - 17:00

שישי 09:00 - 15:00

נווט

123 אזור תעשיה, דלתון

123 אזור תעשיה, דלתון

ראשון עד חמישי 09:00 - 17:00

שישי 09:00 - 15:00

 שמן זרעי הרימון מגן על בריאות הגוף שלך 
כי הבריאות מגיעה ישירות מן הטבע !

ניסיון של 15 שנה ומומחיות בהפקת תוצרי רימונים

פלאי שמן זרעי הרימון

 הכירי את מעלותיו של הרימון והתכונות הבריאותיות שלו

שמן רימונים טהור

איך זה עובד? קראו עוד בהמשך הדף


בעל יתרונות בריאותיים רבים

נוגד חמצון חזק מן הטבע


3-5 טיפות ביום

יש לטפטף באופן יומיומי 3-5 טיפות שמן מתחת הלשון, שם נספג ע"י הנמים המרכזיים ישירות למערכות הלב וכלי הדם.

שמן רימונים ועוד

בשנים האחרונות הוכיחו מחקרים מדעיים את מה שהיה ידוע עוד מימי התנ"ך והרמב"ם, פרי הרימון עתיר בסגולותיו הרפואיות והבריאותיות.

כל היתרונות מהטבע - בפרי אחד

שילוב של ריכוז גבוה של נוגדי חמצון ודלקת עוצמתיים, פלבנואידים ופוליפנולים לצד ברזל, אבץ, סידן, ויטמינים ומינרלים מעניקים לפרי מעמד של "מזון על", בעל שלל סגולות רפואיות , שמירה על אורח חיים בריא וספורט.

הכל מתחיל ברימונים ישראליים
במוצר המתבסס על תוצרת חקלאית, ישנה חשיבות עליונה למקורותיו. זן הרימונים מהם מופקים המוצרים, הוא פרי פיתוח וגאווה ישראלית המוגן בפטנט, ומתאפיין בצבע ארגמן עז ובריכוז גבוה של חומרים פעילים. זן זה גדל בשיטות חקלאיות מתקדמות, נקטף מהמטע שלנו שבגליל כשהוא בשיאו ומעובד כשהוא טרי ביותר.

זרעי הרימון עוברים תהליכי כבישה קרה ועיבוד השומרים על מקסימום תכונותיהם, ומאפשרים להפיק מהם את השמן הנחשק. כל אלו מעניקים למוצרינו את מירב האיכות והיעילות ומבטיחים שהיתרונות אותם אוצר הפרי יגיעו, בריכוז גבוה, עד אליך.

שמן זרעי רימונים וקפסולות רימונים
זרעי הרימון ממצים את כלל הערכים הבריאותיים המצויים בפרי, והשמן המופק מהם באופן טבעי מציע יתרונות וערכים רבים המאפשרים לצרוך אותו במקום שלל תוספי תזונה מלאכותיים.

לשימוש מיטבי יש לטפטף מדי יום 2-5 טיפות תחת הלשון, משם נספג השמן ישירות למערכת כלי הדם. גם בשימוש חיצוני השמן יעיל כנגד דלקות עור, מחדש את התאים ואת האלסטיות של העור ומבהיר כתמי פיגמנטציה ושמש.

בנוסף, קפסולות תמצית הרימונים משלימות ומעצימות את תכונותיו של שמן זרעי הרימון ומהוות דרך נוספת ליהנות מהרכב החומרים הייחודי של הפרי. הן מופקות מתמציות רימונים, קליפה ומיץ הרימון, וכאשר הן ניטלות בכמוסה נספגות היטב דרך מערכת העיכול.  

מבצע 2 יח׳ שמן זרעי הרימון בכבישה קרה + טפטפת

מבצע 2 יח׳ שמן זרעי הרימון בכבישה קרה + טפטפת

398.00 ₪299.00 ₪
שמן זרעי הרימון, ידוע בסגולותיו הרבות לשמן יכולות קוסמטיות ובריאותיות כגון: - סיוע בבעיות פיגמנטציה - עוזר בהאטת תהליך הזדקנות העור (אנטי אייג’ינג) נותן מענה לעור יבש ופגום שמן זרעי
View details
קפסולות תמצית רימונים

קפסולות תמצית רימונים

150.00 ₪
View details
(1 יח׳) שמן זרעי הרימון בכבישה קרה + טפטפת

(1 יח׳) שמן זרעי הרימון בכבישה קרה + טפטפת

199.00 ₪
View details
(4 יח׳) רביעיית שמן רימונים במבצע

(4 יח׳) רביעיית שמן רימונים במבצע

796.00 ₪500.00 ₪
:שמן זרעי הרימון, ידוע בסגולותיו הרבים.מסייע בהורדת הכולסטרול הרע.מסייע בעיכוב סרטן הערמונית, וכן עוזר בטיפול בסרטן השד.מפחית לחץ דם, ומונע התפתחות של טרשת עורקים.מסייע בהתמודדות עם מחלת הסוכרת.ידוע כאנטי דלקתי.עוזר
View details